OÚ Ostřetice

PřihlášeníKdo je online
Právě připojeni - hostů: 3 

Dětský den

den_detiDovolte mi, abych Vás jménem SDH Ostřetice tímto pozval na dětské odpoledne plné soutěží a zábavy, které se bude konat dne 02.08.2011 od 16.00 hod. před budovou Obecního úřadu Ostřetice. Občerstvení zajištěno. Věřím, že se sejdem v hojném počtu.

Miroslav Šos, velitel SDH Ostřetice

 

Poděkování za brigádu

Chci tímto za SDH Ostřetice poděkovat všem, co se dnes zúčastnili hasičské brigády na sundavání staré střešní krytiny na budově  Obecního úřadu i v tomto nepříznivém počasí.

S pozdravem

Miroslav Šos
velitel SDH Ostřetice

 

Brigáda 18.06.2011

pokryvacJménem obce a SDH Ostřetice Vás chceme tímto požádat o účast na hasičské brigádě konané dne 18.6.2011 od 07.00 hod. na budově Obecního úřadu a hasičské zbrojnice v Ostřeticích. Náplní brigády bude sundání staré střešní krytiny a vzhledem k tomu, že na místě budou i zástupci fa, která bude provádět pokládku nové střechy, Vás tímto žádám o účast na této brigádě. Zástupci pokrývačské firmy budou ihned po sundání staré krytiny provádět zafóliování střechy. Z důvodů zajištění občerstvení, Vás tímto žádám o potvrzení účasti na brigádě buď na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nabo tel.č. 776635009.  Děkuji za pochopení.


Václav Měsíček, starosta obce a SDH Ostřetice

a Miroslav Šos, velitel SDH Ostřetice

 

Poděkování za soutěž

Chtěl bych tímto poblahopřát soutěžnímu družstvu SDH Ostřetice za 3.místo v okrskové soutěži konané dne 14.5.2011 v Bolešinech a za postup do vyřazovacího kola, které se bude konat dne 11.6.2011 od 11.00 hod. v Mochtíně. Přijděte nové družstvo do Mochtína podpořit.
(NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERII)
 

S pozdravem

Miroslav Šos
velitel SDH Ostřetice

 

Soutěž 14.05.2011

hasic_soutezDovolte mi, abych Vás jménem SDH Ostřetice pozval na tradiční okrskovou soutěž v požárním útoku, která se bude konat dne 14.5.2011 od 13.00 hod. na fotbalovém hřišti v Bolešinech. Přijďte podpořit nové družstvo v nové sezoně 2011.


S pozdravem Miroslav Šos
velitel SDH Ostřetice

 
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde